Gratis retourneren

24u Thuislevering

Gratis verzending vanaf €175

Beveiligde betaling

Boetiek als retourpunt

  • Home
  • WhatsApp Styling & Shopping Service

Onze Extra Services


​​​​​​​Boek een afspraak voor een persoonlijke styling in onze boetieks.


Eindelijk, we mogen de deuren terug openen. Maak snel een afspraak en geniet van vrijblijvend persoonlijk kleur- en stijladvies, in alle veiligheid. Ontdek de volledige collectie in real, krijg sneak previews van de nieuwe collectie, ontvang persoonlijk advies en krijg inspiratie voor je nieuwe outfit. 

Kies hier je favoriete Terre Bleue boetiek, datum en tijd (afspraakservice is mogelijk van 9h tot 20h), contacteer ons om een afspraak in te plannen en ontdek alles wat je wil weten over je bezoek op afspraak.
​​​​​​

Terre Bleue boetiek Aalst

0478 10 15 63

aalst@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Antwerpen Korte Gasthuisstraat0478 98 10 93antwerpen@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Antwerpen Schuttershofstraat0478 98 10 93antwerpen2@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Brasschaat0478 98 06 23brasschaat@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Brugge0478 98 06 47brugge@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Gent0478 79 41 35gent@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Hasselt0478 98 07 08hasselt@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Kortrijk

0478 10 15 56

kortrijk@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Leuven

0478 10 25 31 

leuven@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Mechelen0478 79 30 50mechelen@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Nieuwpoort0478 98 11 07nieuwpoort@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Oostende

0478 10 15 58

oostende@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Roeselare0478 98 06 52roeselare@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Sint Truiden

0478 10 15 69

sinttruiden@terrebleue.com
Terre Bleue boetiek Waregem0473 52 13 35waregem@terrebleue.com


Whatsapp Styling & Shopping Service


Past het niet om een afspraak te maken in onze boetieks? Onze stylisten staan klaar om je onze vertrouwde service te bieden vanop een veilige afstand.


Maak kennis met onze WhatsApp-service

  • Reserveer je favoriete stuks.
  • Blijf op de hoogte van alle new arrivals en trends.
  • Krijg persoonlijk stijladvies of stel jouw vraag aan onze stylistes.
  • Vraag over het onderhoud van je kledij? We vertellen hoe je je favoriete stuks het best wast en in vorm houdt.


Twijfel je over de juiste maat? Weet je niet helemaal zeker of een bepaalde kleur je wel zal staan of hoe je jouw favoriete item het best combineert? Heb je vragen over de beschikbaarheid van bepaalde stukken? Stel je vraag via WhatsApp - rechtstreeks aan de stylistes van jouw lokale boetiek - en krijg snel een persoonlijk antwoord.


Uitgebreider stylingadvies nodig? Stuur ons een WhatsApp-bericht om een afspraak te maken voor een persoonlijke stylingsessie. Via videochat helpen we je verschillende leuke outfits samen te stellen en geven we je advies over de maten, snitten, pasvormen en kleuren van onze collectie. Heb je vragen over trends, nieuwe items of het onderhoud van bepaalde kledingstukken? Stel ze gerust! Jouw persoonlijke styliste helpt je met veel plezier verder en geeft je advies op jouw maat.


Hoe werkt de WhatsApp-service van Terre Bleue?
Zoek het telefoonnummer van jouw Terre Bleue-boetiek in de onderstaande lijst, voeg het toe aan de contactenlijst in je telefoon en zoek het op in WhatsApp. Stuur ons een bericht en we bezorgen je zo snel mogelijk een antwoord. Tot snel!

Terre Bleue boetiek Gent

0478 79 41 35

Terre Bleue boetiek Mechelen

0478 79 30 50

Terre Bleue boetiek Brugge

0478 98 06 47

Terre Bleue boetiek Roeselare

0478 98 06 52

Terre Bleue boetiek Hasselt

0478 98 07 08

Terre Bleue boetiek Antwerpen Schuttershofstraat

0478 98 10 93

Terre Bleue boetiek Brasschaat

0478 98 06 23

Terre Bleue boetiek Nieuwpoort

0478 98 11 07


Laat je inspireren

24u Thuislevering

Voor 18u besteld, morgen in huis

Gratis retourneren

Gratis retourneren binnen 30 dagen

Gratis verzending vanaf €175

Bij jou thuis of op het werk

Beveiligde betaling

100% veilig betalen

Boetiek als retourpunt

Ook gratis via onze boetieks

Hulp nodig?